Mieszkasz za granicą? Otrzymasz receptę transgraniczną - zrealizujesz ją w dowolnym kraju Unii Europejskiej.

7

dni w tygodniu

ZALOGUJ

lek. Izabela Zduńczyk-Bogiel – Psychiatra Wideokonsultacja

OPINIE
Marek G 2026-03-18
Super Lekarz , polecam
Anna 2026-03-13
Pełen profesjonalizm i empatia
Elwira 2026-02-18
Bardzo uważna i pełna zrozumienia osoba, która w przejrzysty sposób potrafi odnieść się do zgłaszanych problemów. Daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu w rozmowie.
Kasia 2026-02-16
Pani Doktor ciepła i empatyczna. Wytłumaczyła wszystko dokładnie, zadawała pytania, rozmawiała z rodzicem i dzieckiem. Dodatkowo lekarz podpowiadała rozwiązania poza medyczne i wykazała szerokie spojrzenie na problem.Czuliśmy się bardzo dobrze zaopiekowani.
RP 2026-02-14
Bardzo dobry lekarz
Ola 2026-02-13
Pani doktor bardzo empatycznie i profesjonalnie traktuje pacjentów. Odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia dopytuje. Polecam
Emilia 2026-02-11
Podczas wizyty pani doktor bardzo empatyczna z szacunkiem podeszła do zgłoszonego problemu nastolatki. Wszytko na spokojnie wytłumaczyła, była bardzo uważna oraz dopytywała młodą pacjetkę czy wszytko jest jasne.
Arkadiusz 2026-01-28
Pełna empatia, uśmiech i zrozumienie. Wracam i czuję się zaopiekowany.
Wioletta 2026-01-19
Profesjonalizm, rzeczowość, życzliwość.
Marcin 2026-01-12
profesjonalnie
Andrzej 2026-01-12
Bardzo konkretna osoba , świetne podejście do pacjenta
Iwona 2026-01-05
Pani doktor uważnie i bez pośpiechu słucha pacjenta. Ciepło i życzliwość jaką odczuwam w jej obecności prowadzi do swobodnej rozmowy. Pacjent czuje się wysłuchany i zaopiekowany. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Szczerze polecam
EW 2025-12-22
Pani Doktor wykazała duże zainteresowanie moim problemem i wyjaśniła jasno i przejrzyście diagnozę i wskazała mi sposoby działania.
Anna Cieślik 2025-12-16
Pani doktor zebrała dokładny wywiad. Prezentuje cross-obszarowe podejście do pacjenta. Jest osobą inteligentną i dobrze wykształconą. Umiejętnie prowadzi rozmowę z nastoletnim pacjentem. polecam
Magda C 2025-12-11
Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, a jednocześnie empatyczna. Słucha z cierpliwością i uwagą. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę i pomoc Pani Doktor, która prowadzi moje leczenie od samego początku.
Ola 2025-12-05
Pani doktor z wielkim zaangażowaniem analizuje sytuację i stan pacjenta. Bardzo empatyczna i ludzka. Polecam
Julita Walewska 2025-12-03
Polecam
Renata 2025-11-24
Bardzo uważna, empatyczna pani doktor. Jestem już drugi raz na wizycie i czuję się bardzo zaopiekowana, wszystko mi szczegółowo wytłumaczono. Naprawdę bardzo polecam.
kraksa 2025-10-17
Bardzo dobra specjalistka
Ewa 2025-10-15
Bardzo dobry lekarz, empatyczny. Serdecznie polecam
Pacjent 2025-10-10
Profesjonalne, empatyczne podejście do pacjenta
Monika 2025-10-07
Bardzo empatyczna Pani doktor.
OJ 2025-09-26
Polecam, bardzo empatyczna, wszystko wytłumaczyła co i jak
Beata 2025-09-23
Wyjątkowo empatyczny i spostrzegawczy lekarz!
Afsana 2025-09-16
Jestem bardzo zadowolana
Bartosz 2025-09-06
Wspaniała doktor, empatyczna i wsłuchana w pacjenta. Wielka wiedza i szerokie kompetencje
Emilia 2025-09-06
Z całego serca polecam Panią Doktor, która po raz kolejny ogromnie mi pomogła. Pani Doktor jest nie tylko mądra, ale również niezwykle empatyczna. Wspaniały lekarz.
W. 2025-09-04
Bardzo profesjonalne wsparcie, miła, kompetentna i bardzo pomocna Pani doktor
Sandra 2025-09-01
Polecam w 100%
Beata 2025-08-19
Pani Doktor jest niezwykłą kobietą, wspaniałą lekarką, która z niezwykłą mądrością, zainteresowaniem i zaangażowaniem prowadzi mnie i wspiera w moim kryzysie. Pani Izabela jest bardzo miła, ciepłą, wspierająca osobą. Budzi zaufanie. Od pierwszej wizyty czuję się zrozumiana, wysłuchana, zaopiekowana i bezpieczna w drodze powrotu do zdrowia.
Samanta 2025-07-24
Pani Doktor znalazła dla mnie czas, mimo napiętego grafiku. Na spotkaniach zawsze czuję się bezpiecznie, wysłuchana, zaopiekowana. Pani Doktor odnosi się do mnie z wielkim szacunkiem, co zawsze mnie zachwyca. Dziękuję.
Tarnowska Dorota 2025-07-22
PROFESJONALNIE,RZECZOWO, BARDZO POLECAM
P. 2025-07-11
Na lepszego lekarza nie trafilem dawno! Bardzo Pani dziękuję, uratowała mnie Pani.
Klebba Kamil 2025-07-09
Najlepsza pani doktor
Emilia 2025-07-08
Pani Doktor jest empatyczna, mądra i życzliwa. Jej pomoc jest wprost nieoceniona. Z całego serca polecam!
MK 2025-06-28
Wizyta w miłej atmosferze
Kasia 2025-06-17
To już moje drugie spotkania z Panią Izabela i znowu poczułam się wysłuchana i nie oceniana i wszystko na spokojnie wyjaśnione jak typowy profesjonalista. Na mojej drodze w leczeniu spotkałam się z 3 innymi lekarzami tu zawsze pełna profesja tylko można się uczyć od Pani :)) z całe serca polecam
Marek G 2025-06-17
Bardzo dobry kontakt , profesjonalne podejście do pacjenta
P 2025-06-12
Wizyta minęła w miłej atmosferze, pani dr. przeprowadziła wywiad, postawiła diagnozę, dała wskazówki i zaproponowała leczenie
Krzysztof Zelman 2025-06-06
Pani Doktor ma bardzo profesjonalne podejscie. Mozna porozmawiac, wyslucha, doradzi i ogolnie potrafi pomoc.
Kamil Klebba 2025-06-06
Bardzo miła i przyjemna pani doktor
Ula 2025-06-05
Polecam
magda 2025-05-27
Najbardziej kompetentna, empatyczna, ciepła i psychiatrka, jaką poznałam, która pozwoliła - dzięki odpowiednio ustawionej farmakoterapii i głęboko humanistycznemu podejściu - mi żyć pełnią życia. Dziękuję Pani Doktor za wszystko!
Kalina 2025-05-26
Polecam!
Julita Walewska 2025-05-20
Super pod każdym względem.
dorota ługowska 2025-05-09
konkretna, rzeczowa, ale i ciepła konsultacja. Z opcjami wyboru dla pacjenta. Polecam.
PNO 2025-05-02
Pełen profesjonalizm!
Viktoriia 2025-04-26
Bardzo miła i zdecydowana Pani
Marek G 2025-03-27
Profesjonalne podejście
18 latka 2025-03-21
Wspaniala Pani Doktor!
Jacek Jankowski 2025-03-19
To wstępne postępowanie, ale na tym etapie jak najlepiej oceniam kompetencje Pani Doktor
Beata 2025-03-17
Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor pełna zrozumienia. Bardzo ciepła, spokojna.
Adrian 2025-03-17
Pani Doktor to profesjonalistka podchodzi do pacjenta z sercem i zrozumieniem oprócz leków na chorobę daje również leki witaminy wspomagające działanie układu nerwowego itp. polecam z całego serca. Ja i moja uśmiechnięta rodzina
Ewa 2025-03-12
Super Pani doktor .Ogromne doświadczenie widać już na pierwszej wizycie
MMK 2025-02-20
Bardzo kompetentna i empatyczna Pani Doktor.
Beata 2025-02-19
Pani doktor bardzo wyrozumiała, dyskretna i ciepła. Pacjent czuje się zaopiekowany.
katarzyna 2025-02-18
zdecydowanie godna zaufania, przyjazna, empatyczna polecam
Małgorzata Kozak 2025-02-08
Profesjonalnie, sympatycznie, ze zrozumieniem mojego problemu, ze wskazaniem dalszego postępowania w celu eliminacji bodźca problemu.
Marta 2025-02-05
Świetne podejście do pacjenta, bardzo kompetentnabyłam u wielu psychiatrów i pani doktor wzbudziła moje największe zaufanie
ZP 2025-02-05
Świetna lekarka!
Dorota 2025-01-29
Przemiła i profesjonalna pani doktor. To był szósty psychiatra w życiu mojej córki i pierwszy raz czuła się zaopiekowana.
Łukasz 2025-01-27
Bardzo empatyczna osoba, a przy tym pełny profesjonalizm. Polecam
IW 2025-01-20
Bardzo merytoryczna konsultacja, Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.
Hanna Gasik 2025-01-19
Kompetentna, z bardzo dobrym kontaktem, a przy tym urocza. Psychiatra idealny.
Karolina 2025-01-19
wszystko ok
Gabriela 2025-01-13
Bardzo polecam wizytę u Pani Izabeli. Jest to osoba pełna empatii i zaangażowania dla dobra pacjenta
P. 2025-01-13
Bardzo profesjonalnie, po ludzku, z wielką empatią.
Karolina B 2025-01-04
Bardzo empatyczna Pani doktor, wysłuchała mnie bez oceniania i udzieliła mi odpowiedniej pomocy. Czułam się bezpiecznie podczas każdej wizyty. Bardzo polecam!
Paweł 2024-12-27
Bardzo pomocna i życzliwa Pani Dr.
Misia 2024-12-26
Polecam
P 2024-12-18
Pani doktor zawszę przygowowana do wizyty, ma czas wysłuchać. Wracam i wracać będę.
Paweł 2024-12-17
Bardzo wachowa pomoc.
M.S. 2024-12-16
Cudowna, ciepła i bardzo empatyczna kobieta. Pani doktor bardzo mi pomaga przejść przez trudne dni po stracie bliskich.
Marcin W. 2024-11-27
Z Panią Doktor Izabelą Zduńczyk - Bogiel odbyłem już kilka wizyt, w przeciągu około 1,5 roku. Trafiłem do Pani Doktor z polecenia poznanej chwilę wcześniej psychoterapeutki. Kontakt z Panią Doktor polecam gorąco każdemu, kto jest w takiej potrzebie. Proszę się nie bać ... Naprawdę ... Pani Doktor jest bardzo uprzejmą, miłą, ciepłą osobą, o dużej wiedzy ... Dzięki temu jakikolwiek "mur", który mamy wewnątrz siebie zaczynając od pierwszego spotkania, bardzo szybko przestaje istnieć ... Od razu widać, że Pani Doktor się angażuje i chce pomóc, zawsze wysłucha i doradzi... Trafiłem do Pani Doktor w kiepskim stanie, z perturbacjami pod hasłem Long covid, wypalenie zawodowe, które skończyły się ostatecznie depresją ... Po 1,5 roku leczenia u Pani Doktor, przepisanych przez nią lekach oraz psychoterapii czuję się o niebo lepiej. Serdecznie polecam każdemu ...
Beata 2024-11-25
Bardzo ciepła i wyrozumiała.
Pawel 2024-11-21
Super. Pomocna Pani Dr.
Natalia 2024-11-18
Polecam serdecznie Pani Doktor!
Sabała 2024-11-12
Cudowna empatyczna pani doktor Polecam
Paweł 2024-11-09
Rzeczowo, z empatią, dokładny wywiad.
M. 2024-11-06
Świetna osoba. Świetny kontakt. Świetny lekarz.
Beata Jankowska 2024-11-05
Wspaniały lekarz fachowy i bardzo empatyczny
Aneta 2024-10-29
Profesjonalne podejście i atmosfera super i polecam to miejsce i Panią doktor
Magdalena 2024-10-29
Polecam
Paweł W 2024-10-28
Jestem zadowolony z leczenia z Panią Dr. Polecam
RB 2024-10-25
Dzięki wielkie. Konkretne spotkanie, prosto do celu. Wszystko OK
Beata Jankowska 2024-10-23
Bardzo empatyczny lekarz
Arek 2024-10-22
Pogodna, rzeczową i z dużym doświadczeniem. I najważniejsze - słucha co się mówi.
TK 2024-10-21
Bardzo rzeczowy lekarz, to była moja pierwsza wizyta i mam poczucie dobrego zaopiekowania.
Wiktor 2024-10-21
Dobry i profesjonalny lekarz. Dodatkowo ciepła i opiekuńcza osoba. Polecam
Marcin 2024-10-16
Budzi zaufanie, jest oki
OPIS

lek. Izabela Zduńczyk-Bogiel – Psychiatra Wideokonsultacja

 

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych oraz młodzieży od 15 r. ż.

Pracuje z pacjentami od 2007 roku.

Konsultuje pacjentów zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim.

 

Staram się widzieć w pacjencie człowieka ze wszystkimi jego potrzebami i problemami, być towarzyszem w procesie leczenia (uzdrawiania), utrzymując otwarty umysł.

 

Doświadczenie

  • Oddział II Psychiatryczny (Szpital Nowowiejski),
  • Zespół Leczenia Środowiskowego (Szpital Nowowiejski),
  • Eleuteria (Poradnia Uzależnień dla Dorosłych),
  • Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Wołominie,
  • Praca w Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie,
  • Specjalność: Psychiatra Warszawa.

 

Wykształcenie

  • Akademia Medyczna w Warszawie, II Wydział Lekarski,
  • Tytuł specjalisty.

 

Posiadane certyfikaty

  • Certyfikat ukończenie I i II roku szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii.

 

Dodatkowe szkolenia

  • Konopie w medycynie i fitototerapii,
  • Innowacje w terapii konopnej,
  • Podstawy terapii konopnej.

 

Zakres udzielanego wsparcia

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci

Bardzo dobry lekarz, który wszystko rzeczowo wyjaśnia. Empatyczny, miły, podczas rozmowy czuć wsparcie emocjonalne. Bardzo polecam.

bardzo dobry pan doktor

Jak zawsze wizyta przebiegła profesjonalnie i w miłej atmosferze. Bardzo cenię Panią Doktor za jej podejście do pacjenta, szeroko pojętą empatię i zrozumienie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Przewijanie do góry